Romanya Genç Liderler Programı Başvuruları Başladı!

Aspen Institute Romania Genç Liderler Programı için başvurular başladı. Program her yıl 20 bölgesel genç lideri; toplumda ilerici liderliğin desteklenmesi ve Aspen Fellows’un bölgesel ağını geliştirmek amacıyla bir araya getiriyor. Başvuru yapacak adayların; kamu ya da özel sektörde liderlik yapmak isteyen; kararlı, yetenekli ve potansiyel sahibi, Arnavutluk, Ermenistan, Azerbaycan, Bosna Hersek, Belarus, Bulgaristan, Hırvatistan, Gürcistan, Macaristan, Kosova, Makedonya, Moldova, Karadağ, Romanya, Sırbistan, Türkiye, Ukrayna ülkelerinden ve 25-35 yaş aralığında olmaları gerekmektedir. Son başvuru tarihi 29 Ocak 2016‘dır.

Yukarıda istenen kriterlerin yanı sıra başvuru yapacak adayların liderlik yeteneklerini ve potansiyellerini kanıtlayacak kadar girişimde bulunmuş ya da pozisyon elde etmiş kişiler olmaları beklenmektedir. Program dilinin İngilizce olması nedeniyle, adayların iyi derecede İngilizce bilmeleri gerekmektedir.

Katılımcılara konaklama, yeme-içme ve seminer malzemelerini kapsayan bir burs verilecektir ancak adayların ulaşım masraflarını kendileri karşılamaları gerekmektedir.

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Leave a comment

  • Faydalı
    0.0
  • Açıklayıcı
    0.0