LetsEntrepriseFortheFuture adlı girişimcilik projesi büyük yankı uyandırdı!

Avrupa Birliği Gençlik Değişim Programı kapsamında Romanya, Azerbaycan ve Letonya’ dan gelen 23 genç,  Kocaali İlçesi’ne misafir oldular. Sakarya Genç Girişimciler Topluluğu tarafından yürütülen ‘LetsEntrepriseFortheFuture ’ adlı girişimcilik projesi büyük yankı uyandırdı.

YAYGIN EĞİTİM MODELİ

Projenin başlamasıyla birlikte gençler atölye çalışmalarıyla girişimcilik üzerine sunumlar gerçekleştirdi.  Katılımcı ülkeler, en iyi girişimci örneklerinden bahsederek  iyi bir lider nasıl olmalı, nasıl iş nasıl kurarım sorusunun cevabını birebir diyalogla  bulmaya çalıştı.

KOCAALİ’DE KÜLTÜR ŞÖLENİ

Şirin bir sahil kasabası olan Kocaali’de farkındalık yaratan projede katılımcılar, proje boyunca yemeklerimizi tadıyor . Katılımcılar Türk yemeklerini beğendiklerini   ve özellikle tatlı çeşitlerimizin çok lezzetli olduğunu söylediler.

AHMET ACAR’I ZİYARET

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Kocaali Gençlik Merkezi’nde katılımcı gençleri ağırladı. Yerey yönetimlerle ilgili bilgiler veren Başkan Acar, öğrencilerin sorularını yanıtladı. Program sonunda katılımcı gençlere çeşitli hediyeler verdi.

Avrupa Birliği Gençlik Değişim Programı kapsamında Romanya, Azerbaycan ve Letonya’ dan gelen 23 genç,  Kocaali İlçesi’ne misafir oldu.

Yabancı gençleri ağırlayan Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, günün anısına çeşitli hediyeler verdi.

Leave a comment

  • Faydalı
    0.0
  • Açıklayıcı
    0.0